Collection: breads
Products
-
puri (plain, masala, palak) (2 pcs)
Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
lachcha parantha
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
plain paratha
Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
phulka (with ghee)
Regular price $1.00Regular priceUnit price / perSale price $1.00 -
paneer parantha
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
sattu parantha
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
aloo parantha
Regular price $2.25Regular priceUnit price / perSale price $2.25